Wybrany wątek opinii
Najgorsze skrzyżowanie to już któryś taki sam wypadek w tym miejscu. Wg. mnie źle zorganizowana sygnalizacja świetlna. Trzeba się skrzyknac i wymusić zmiany. Bo po wybudowaniu lidla i zagospodarowaniu Modrzewiny. Ruch na tym skrzyżowaniu to jakaś porazka
Do moderacji
Odpowiedz
52
16
ty jeszcze ruchu nie widziałeś. w tej zapchlonej elbląskiej dziurze , to trzeba sie cieszyc , że wogóle jakieś samochody jeżdżą.
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
dokładnie z tą sygnalizacją jest coś nie tak.na tak dużym skrzyżowaniu ruch powinien być bezkolizyjny.
czy wszyscy czekają aż dojdzie do tragedi żeby coś z tym zrobić?!
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Chyba ty jestes zle zorganizowany jezeli problemem dla ciebie jest podstawowe skrzyzowanie w dodatku o ruchu kierowanym.Dobrze,ze sygnalizacje wylaczaja poznym wieczorem jak juz wszyscy miszczowie kierownicy siedza w domach i ogladaja Mjakmilosc,bo by sie pozabijali na miescie.Ty wychodz tak po polnocy,wtedy nic cie nie zaskoczy na skrzyzowaniu,chyba ze taxi albo radiowoz.Ale wtedy nalezy zjechac do boku i poczekac az zrobi sie pusto i wowczas jestes krol szos normalnie.cale miasto twoje ojciec.No a w niedziele na obiadku rodzinnym nie zapomnij wspomniec jaki z ciebie fast and furious.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Nad jarem - Skrzyżowanie złe, światła złe, w ogóle wszystko złe, a to że się jeździć nie potrafi to już taki drobny szczegół :D
Do moderacji
Odpowiedz
3
0