Wybrany wątek opinii

Najgorsze skrzyżowanie to już któryś taki sam wypadek w tym miejscu. Wg. mnie źle zorganizowana sygnalizacja świetlna. Trzeba się skrzyknac i wymusić zmiany. Bo po wybudowaniu lidla i zagospodarowaniu Modrzewiny. Ruch na tym skrzyżowaniu to jakaś porazka
Nad jarem (2020.01.16)
ty jeszcze ruchu nie widziałeś. w tej zapchlonej elbląskiej dziurze , to trzeba sie cieszyc , że wogóle jakieś samochody jeżdżą.
Bang (2020.01.16)
dokładnie z tą sygnalizacją jest coś nie tak.na tak dużym skrzyżowaniu ruch powinien być bezkolizyjny. czy wszyscy czekają aż dojdzie do tragedi żeby coś z tym zrobić?!
ja.... (2020.01.16)
Chyba ty jestes zle zorganizowany jezeli problemem dla ciebie jest podstawowe skrzyzowanie w dodatku o ruchu kierowanym.Dobrze,ze sygnalizacje wylaczaja poznym wieczorem jak juz wszyscy miszczowie kierownicy siedza w domach i ogladaja Mjakmilosc,bo by sie pozabijali na miescie.Ty wychodz tak po polnocy,wtedy nic cie nie zaskoczy na skrzyzowaniu,chyba ze taxi albo radiowoz.Ale wtedy nalezy zjechac do boku i poczekac az zrobi sie pusto i wowczas jestes krol szos normalnie.cale miasto twoje ojciec.No a w niedziele na obiadku rodzinnym nie zapomnij wspomniec jaki z ciebie fast and furious.
Szacun (2020.01.16)
@Nad jarem - Skrzyżowanie złe, światła złe, w ogóle wszystko złe, a to że się jeździć nie potrafi to już taki drobny szczegół :D
Ploterek (2020.01.17)
Powrót do komentarzy