UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Toć to śok!!!Dwa samochody na skrzyzowaniu, zielone swiatlo z obu stron. Jak jechac???!!!!Jak zyc???!!!Chcemy drog jednokierunkowych, ze skretami w prawo!!Do tego obowiazkowo ronda na maxa turbinowo zakrecone z korytarzem jazdy dla tumanow i mozliwosc pisania smsow podczas jazdy!!!Inaczej nie widze przyszlosci w tym miescie.

filemon