UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Toć to śok!!!Dwa samochody na skrzyzowaniu, zielone swiatlo z obu stron. Jak jechac???!!!!Jak zyc???!!!Chcemy drog jednokierunkowych, ze skretami w prawo!!Do tego obowiazkowo ronda na maxa turbinowo zakrecone z korytarzem jazdy dla tumanow i mozliwosc pisania smsow podczas jazdy!!!Inaczej nie widze przyszlosci w tym miescie.
filemon