UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sytuacja taka sama jak Brzeska z Robotniczą, i to że mam zielone jadąc z brzeskiej nie znaczy, że mogę na oślep jechać w Robotniczą. A nie ma bezkolizyjnego zielonego bo by całkiem to miasto stało a nie ma co się oszukiwać ale na modrzewinę nie ma dużego ruchu. Czytając komentarze trochę się boję i zacznę 2 razy się upewniać czy jakiś jegomość nie zajedzie mi drogi bo miał zielone.