A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wiem gdzie Ty tam masz zieloną strzalke???
Jezdzic bmw to obciach najgorszy.
Auta stojące na lewoskręcie w Odrodzenia sugerują, że cała Dąbka ma czerwone.
Podobnie jak skręcając z Odrodzenia na Modrzewinę na Ogólnej również lewoskręt stoi, a na wprost jest zielone.
Niby wszystko jasne, ale to tak jak ze skrzyżowaniami z okrągłą wysepką w środku, same kłopoty.
tam niem zielonego światła dla obu stron wina jest BMW. .. .. Policja ciekawe jak widziała swiatła zielone na Poł. Dąbka jak kamery sa pośrodku skrzyzowania. ?????
ty jeszcze ruchu nie widziałeś. w tej zapchlonej elbląskiej dziurze , to trzeba sie cieszyc , że wogóle jakieś samochody jeżdżą.
"Zderzenie bmw z alfą romeo na skrzyżowaniu"- koniecznie coś trzeba zbrobić z tymi samochodami, bo się same zderzają, a przez to narażają niewinnych kierowców.
Zabierac prawka dla polmozgow zanim pozabijaja niewinnych ludzi. Niech mpk jezdza, albo taczkami. Po pierwsze-kiedy zakleicie dziury w torowisku na tym skrzyzowaniu?A po drugie-tam powinno byc duze rondo, najlepiej 3jezdniowe i najlepiej okragle, a nie elblaskie-osemkowe, turbinowe, kwadratowe.
REDAKCJO: jak obie strony mgły mieć zielone światło ? Czy możecie opublikowac nagranie z monitoringu ? Tam jest tak, że albo jedna, albo druga strona ma zielone światło. W takim razie awaria świateł.
Teraz są tak zrobione światła, iż samochody jadące prosto w J. Pawła II jak i samochody skręcające z J.P.2 w Ogólną mają światło zielone.
Dlatego napisałem że źle zaprojektowana sygnalizacja świetlna kiedyś przy mały ruchu na Modrzewiny było ok dzisiaj nie zdaje egzaminu. Chyba musi ktoś zginąć zanim się tym zajmą. A to przy obecnej sytuacji na tym skrzyżowaniu nie odległa kwestia. I dziwi mnie bezczynność policji w tej kwestii