UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Toć to śok!!!Dwa samochody na skrzyzowaniu, zielone swiatlo z obu stron. Jak jechac???!!!!Jak zyc???!!!Chcemy drog jednokierunkowych, ze skretami w prawo!!Do tego obowiazkowo ronda na maxa turbinowo zakrecone z korytarzem jazdy dla tumanow i mozliwosc pisania smsow podczas jazdy!!!Inaczej nie widze przyszlosci w tym miescie.
filemon