UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I to jest ten błąd o którym mówię. Auta jadące z dabka w odrodzenia maja zielone. Te z Modrzewiny w ogólna czerwone. Ok w odrodzenia wiezdzaja i dabka pusta ale dalej prosta na Modrzewiny ma zielone. W ogólna ruszają a w tym momecie te z dalszej odległości na dabka zaczynają cisnąć bo chcą się jeszcze załapać no i bach. Po prostu światło z dabka w oodrodzena świeci się że 30 sek za dlugo

Nad jarem