UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dokładnie z tą sygnalizacją jest coś nie tak.na tak dużym skrzyżowaniu ruch powinien być bezkolizyjny. czy wszyscy czekają aż dojdzie do tragedi żeby coś z tym zrobić?!
ja....
dokładnie z tą sygnalizacją jest coś nie tak.na tak dużym skrzyżowaniu ruch powinien być bezkolizyjny. czy wszyscy czekają aż dojdzie do tragedi żeby coś z tym zrobić?!
ja....