UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dokładnie z tą sygnalizacją jest coś nie tak.na tak dużym skrzyżowaniu ruch powinien być bezkolizyjny. czy wszyscy czekają aż dojdzie do tragedi żeby coś z tym zrobić?!

ja....

Anuluj