A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na wprost jest zielone światło. Od strony Modrzewiny chcąc skręcić w lewo na ul. Ogolna należy przepuścić samochody jadące od Płk. Babka na wprost.
Po co się unosić. Każda marka samochodów ma swoją legendę.
Jeśli miał zielone sygnalizator kierunkowy - nie jest winny, jeśli natomiast miał zielone sygnalizator ogólny - no to jest winny.
A jeśli jest kierunkowy sygnalizator tam to odpiwiedzialność ponosi zarządca drogi, tylko będą próbować faceta wrobić
Święta racja. Jeździmy na pamięć sugerując się infrastrukturą skrzyżowań. A wystarczy zwracać uwagę na znaki. Wjazd na rondo zawsze jest oznakowane.
3- jezdniowe? To by dopiero się działo. Na rondzie Zamech mają niektórzy problemy, a jest tylko 2- jezdniowe.
Też tak sądzę.
Dlatego jest coś takiego jak ograniczenie zaufania. Niejednokrotnie samochód z włączonym kierunkowskazem niekoniecznie skręci.
Czytaj poprzednie odpowiedzi na ten problem. Najlepiej ze zrozumieniem.
na podstawie google maps :https://www.google.com/maps/@54.1872309,19.4052318,3a,65y,169.99h,98.96t/data=!3m6!1e1!3m4!1sPv5ToOP3kixDMulL9YR4eg!2e0!7i13312!8i6656
stwierdzam iz zielone swiatlo kolizyjne wiec nalezy skrecajac ustapic pierszenstwa przejazdu w zgodzie z prawem drogowym.
do redakcji
przed umieszczeniem tekstu warto go przeczytać.