UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jak nie ma. Normalne zielone z obu stron więc jak z naprzeciwka jedzie prosto A Ty w lewo to musisz to puścić. Czy to takie trudne
Pablo 33
No jak nie ma. Normalne zielone z obu stron więc jak z naprzeciwka jedzie prosto A Ty w lewo to musisz to puścić. Czy to takie trudne
Pablo 33