mam wrażenie, że 90 procent komentujących powinno oddać prawo jazdy. STRACH SIĘ BAĆsgsdfghdghj
mam wrażenie, że 90 procent komentujących powinno oddać prawo jazdy. STRACH SIĘ BAĆ