UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko przez to, że jakiś mądry urzedas co chwila zmieniał ustawienia świateł na tym skrzyżowaniu. Kiedyś była strzałka kierunkowa z JPII na Ogólną ale jakiś czas potem ja zamieniono na zwykłe zielone i ludzie jeżdżą na pamięć.