A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Marzną dopiero klepsydry zacznie fruwać po wrotach jak przyp..i Abd się zawijać 1 po 2 jak co roku
@Stereo - Wróblewskiego? A to on postawił te baraki. No raczej nie. Ludzie mieszkają tam od kilku dekad. Poza tym, jeśli jest tam tak źle to trzeba sobie zmienić, mieć trochę ambicji i chęci na zmianę w życiu, ale lepiej przesiadywać w lato przed barakiem i ciągnąć Tatrę, a potem idiotyczne komentarze na Portelu pisać.
Najlepiej zburzyć i dac mieszkanie za darmo a ja musiałam kupić w kredycie na 30 lat, jeszcze czego. Nie umieją niczego uszanować wystarczy zobaczyć jak to wszystko wygląda nikt z miasta nie przyjeżdża i im tam nie niszczy i nie śmieci. Zastanów się jeden z drugim czy chciałbyś mieć takich sąsiadów przez ścianę.
Najlepiej zburzyć i dac mieszkanie za darmo a ja musiałam kupić w kredycie na 30 lat, jeszcze czego. Nie umieją niczego uszanować wystarczy zobaczyć jak to wszystko wygląda nikt z miasta nie przyjeżdża i im tam nie niszczy i nie śmieci. Zastanów się jeden z drugim czy chciałbyś mieć takich sąsiadów przez ścianę.
@QbeeQ - Świnie w chlewie mają lepsze warunki, ale one na to zasługują.
Wszystkim tym mądralom, którzy proponują wybudowanie nowych mieszkań dla "lokatorów"z ul. Skrzydlatej (ciekawe z czyich pieniędzy he he he)proponuję wpisanie w Google'a wyrazów: "Tyszkiewicz", "Nowa Sól", "mieszkania socjalne", "dewastacja". Po lekturze artykułów sprzed kilku lat może trochę zmądrzejecie, o ile to w ogóle możliwe w waszym przypadku.
@KibiczProstej - No przecież na 500+ dajemy, to na mieszkania im dajmy, a co tam, trzeba na kogoś pracować. Niech pisprezio wymyśli jakąs nową bajeczkę i naród łyknie bez zastanowienia.
Nie wszyscy to są alkoholicy i dla twojej wiadomości bardzo dużo osób tu pracuje ale wróbel ma na baraki wylozone bo nie glosuja na niego jak by zaczol traktowac ludzi normalnie to by mial lepsze poparcie a tak to ciagnie elblag na dno
Gamoniu baraki były odświeżanie ostatni raz jak papierz był w 1999 i za co płacić ja sam osobiście place a nawet nie dają mi możliwości wyprowadzić się z tej dzielnicy i takie gadanie jest nie na miejscu tak jak twój mózg jak ktoś się wyprowadza z BARAKOW to wprowadzają z innych dzielnic najgorszych meneli i to nasze dzieci na to patrzą a nie twoje
15lat tem tu był porządek a od 15lat zuli wprowadzają a tak naprawdę zapierdzielasz na rząd policję i księży