UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej zburzyć i dac mieszkanie za darmo a ja musiałam kupić w kredycie na 30 lat, jeszcze czego. Nie umieją niczego uszanować wystarczy zobaczyć jak to wszystko wygląda nikt z miasta nie przyjeżdża i im tam nie niszczy i nie śmieci. Zastanów się jeden z drugim czy chciałbyś mieć takich sąsiadów przez ścianę.


Anuluj