Wybrany wątek opinii

Najlepiej zburzyć i dac mieszkanie za darmo a ja musiałam kupić w kredycie na 30 lat, jeszcze czego. Nie umieją niczego uszanować wystarczy zobaczyć jak to wszystko wygląda nikt z miasta nie przyjeżdża i im tam nie niszczy i nie śmieci. Zastanów się jeden z drugim czy chciałbyś mieć takich sąsiadów przez ścianę.
(2019.12.11)
Gamoniu baraki były odświeżanie ostatni raz jak papierz był w 1999 i za co płacić ja sam osobiście place a nawet nie dają mi możliwości wyprowadzić się z tej dzielnicy i takie gadanie jest nie na miejscu tak jak twój mózg jak ktoś się wyprowadza z BARAKOW to wprowadzają z innych dzielnic najgorszych meneli i to nasze dzieci na to patrzą a nie twoje
Widzę cie (2019.12.11)
@Widzę cie - Możliwości, żeby wyprowadzić się z tej dzielnicy to musisz sobie stworzyć sam, a nie czekać na mannę z nieba i kolejny socjal. Poza tym, skoro tak Ci dzieci żal to ściśnij pośladki, i zrób wszystko żeby się wyprowadzić i nie ujadaj na Portelu. Na jaką możliwość czekasz? Że miasto da Ci lokal w innej dzielnicy, umeblowany, z niskim czynszem i jeszcze busa podstawi do przeprowadzki?
Ploterek (2019.12.11)
Powrót do komentarzy