UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gamoniu baraki były odświeżanie ostatni raz jak papierz był w 1999 i za co płacić ja sam osobiście place a nawet nie dają mi możliwości wyprowadzić się z tej dzielnicy i takie gadanie jest nie na miejscu tak jak twój mózg jak ktoś się wyprowadza z BARAKOW to wprowadzają z innych dzielnic najgorszych meneli i to nasze dzieci na to patrzą a nie twoje
Widzę cie