UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najlepiej zburzyć i dac mieszkanie za darmo a ja musiałam kupić w kredycie na 30 lat, jeszcze czego. Nie umieją niczego uszanować wystarczy zobaczyć jak to wszystko wygląda nikt z miasta nie przyjeżdża i im tam nie niszczy i nie śmieci. Zastanów się jeden z drugim czy chciałbyś mieć takich sąsiadów przez ścianę.