UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wszyscy to są alkoholicy i dla twojej wiadomości bardzo dużo osób tu pracuje ale wróbel ma na baraki wylozone bo nie glosuja na niego jak by zaczol traktowac ludzi normalnie to by mial lepsze poparcie a tak to ciagnie elblag na dno
Oko saurona