UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gamoniu baraki były odświeżanie ostatni raz jak papierz był w 1999 i za co płacić ja sam osobiście place a nawet nie dają mi możliwości wyprowadzić się z tej dzielnicy i takie gadanie jest nie na miejscu tak jak twój mózg jak ktoś się wyprowadza z BARAKOW to wprowadzają z innych dzielnic najgorszych meneli i to nasze dzieci na to patrzą a nie twoje

Widzę cie

Anuluj