UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Stereo - Wróblewskiego? A to on postawił te baraki. No raczej nie. Ludzie mieszkają tam od kilku dekad. Poza tym, jeśli jest tam tak źle to trzeba sobie zmienić, mieć trochę ambicji i chęci na zmianę w życiu, ale lepiej przesiadywać w lato przed barakiem i ciągnąć Tatrę, a potem idiotyczne komentarze na Portelu pisać.
Ploterek