UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KibiczProstej - No przecież na 500+ dajemy, to na mieszkania im dajmy, a co tam, trzeba na kogoś pracować. Niech pisprezio wymyśli jakąs nową bajeczkę i naród łyknie bez zastanowienia.
@KibiczProstej - No przecież na 500+ dajemy, to na mieszkania im dajmy, a co tam, trzeba na kogoś pracować. Niech pisprezio wymyśli jakąs nową bajeczkę i naród łyknie bez zastanowienia.