50
06.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale wrocil hehe.nikt teraz nie wysili sie.
Demonik (2019.12.07)
Damy z UM musza wysilic sie zaczac chciec wyjsc do ludzi za nasze pieniadze zyja.powinny usmiechac sie od wejscia.one sa dla nas gbury zlosliwce.
Piters30 (2019.12.07)

info

4  
  0
Na wsi potiomkinowskiej nie bylo swiatelek i jakos zyli hehe.ale za to samogon i sledz bylim.
Aorta40 (2019.12.07)

info

5  
  0
Ludzie szli po prostu przeciw PIS i mieli po prostu nadzieję, ale cóż rozczarowanie i niechęć jak widać jest ogromna, ale na to juz sobie zapracowali bo taki styl panuje po prostu na prowincjach, w miastach wystarczy popatrzeć inne standardy i inni ludzie,
(2019.12.07)

info

6  
  0
cieszcie sie dostaliście podwyzki za smieci i podatek. Głosowaliscie na wyborach macie. SUPER za mało o 100% powinni wam dac
(2019.12.07)

info

3  
  1
Za podwyżki w 100% odpowiada spolegliwa rada miasta, nie wystapila juz w roli przedstawicieli mieszkańców tylko jako organ podporzadkowany decyzjom władzy wykonawczej i za to powinna zostać rozliczona bo ustawowe funkcje jej się pomyliły!
(2019.12.07)

info

3  
  1
W przyszlosci trzeba uwazac aby prezydentem nie zostal nikt z PO bo przy korycie zostaną ci sami a dojdą jeszcze gorsi odpowiedzialni za wzrost cen ciepła, regres w spolkach miejskich i podwyżek ktore dotykają odbiorców! I znowu będzie powrót do przeszlosci! Towarzystwo wzajemnej adoracji i zależnych układów musi przejść do lamusa
(2019.12.07)

info

4  
  1
Dziadki glosowali na bylych komuchow zatem mamy co chcielim.
Wasyl (2019.12.07)

info

3  
  0
@Rod - Przecież kozioł powiedział że idzie najpiękniejsze święto i "on ma nadzieję, że w miłej atmosferze". I starczy. Występ był dla niego a uczestnicy, w tym dzieci, to tylko tło. Za Twoją naiwność wobec administratora (bo on osobiście podobno za to odpowiada)zapłaciły dzieci. Tak jest w mieście od dziesięcioleci - miasto w rękach kolesi. Mogliście wejść do Katedry i śpiewać do woli, albo w pobliżu kuca.
nasz czerepak (2019.12.07)
@nasz czerepak - nasz Ferdek
(2019.12.07)