A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale wrocil hehe.nikt teraz nie wysili sie.
Damy z UM musza wysilic sie zaczac chciec wyjsc do ludzi za nasze pieniadze zyja.powinny usmiechac sie od wejscia.one sa dla nas gbury zlosliwce.
Na wsi potiomkinowskiej nie bylo swiatelek i jakos zyli hehe.ale za to samogon i sledz bylim.
Ludzie szli po prostu przeciw PIS i mieli po prostu nadzieję, ale cóż rozczarowanie i niechęć jak widać jest ogromna, ale na to juz sobie zapracowali bo taki styl panuje po prostu na prowincjach, w miastach wystarczy popatrzeć inne standardy i inni ludzie,
cieszcie sie dostaliście podwyzki za smieci i podatek. Głosowaliscie na wyborach macie. SUPER za mało o 100% powinni wam dac
Za podwyżki w 100% odpowiada spolegliwa rada miasta, nie wystapila juz w roli przedstawicieli mieszkańców tylko jako organ podporzadkowany decyzjom władzy wykonawczej i za to powinna zostać rozliczona bo ustawowe funkcje jej się pomyliły!
W przyszlosci trzeba uwazac aby prezydentem nie zostal nikt z PO bo przy korycie zostaną ci sami a dojdą jeszcze gorsi odpowiedzialni za wzrost cen ciepła, regres w spolkach miejskich i podwyżek ktore dotykają odbiorców! I znowu będzie powrót do przeszlosci! Towarzystwo wzajemnej adoracji i zależnych układów musi przejść do lamusa
Dziadki glosowali na bylych komuchow zatem mamy co chcielim.
@Rod - Przecież kozioł powiedział że idzie najpiękniejsze święto i "on ma nadzieję, że w miłej atmosferze". I starczy. Występ był dla niego a uczestnicy, w tym dzieci, to tylko tło. Za Twoją naiwność wobec administratora (bo on osobiście podobno za to odpowiada)zapłaciły dzieci. Tak jest w mieście od dziesięcioleci - miasto w rękach kolesi. Mogliście wejść do Katedry i śpiewać do woli, albo w pobliżu kuca.
@nasz czerepak - nasz Ferdek