UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za podwyżki w 100% odpowiada spolegliwa rada miasta, nie wystapila juz w roli przedstawicieli mieszkańców tylko jako organ podporzadkowany decyzjom władzy wykonawczej i za to powinna zostać rozliczona bo ustawowe funkcje jej się pomyliły!


Anuluj