UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za podwyżki w 100% odpowiada spolegliwa rada miasta, nie wystapila juz w roli przedstawicieli mieszkańców tylko jako organ podporzadkowany decyzjom władzy wykonawczej i za to powinna zostać rozliczona bo ustawowe funkcje jej się pomyliły!