UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie szli po prostu przeciw PIS i mieli po prostu nadzieję, ale cóż rozczarowanie i niechęć jak widać jest ogromna, ale na to juz sobie zapracowali bo taki styl panuje po prostu na prowincjach, w miastach wystarczy popatrzeć inne standardy i inni ludzie,