UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie szli po prostu przeciw PIS i mieli po prostu nadzieję, ale cóż rozczarowanie i niechęć jak widać jest ogromna, ale na to juz sobie zapracowali bo taki styl panuje po prostu na prowincjach, w miastach wystarczy popatrzeć inne standardy i inni ludzie,


Anuluj