UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W przyszlosci trzeba uwazac aby prezydentem nie zostal nikt z PO bo przy korycie zostaną ci sami a dojdą jeszcze gorsi odpowiedzialni za wzrost cen ciepła, regres w spolkach miejskich i podwyżek ktore dotykają odbiorców! I znowu będzie powrót do przeszlosci! Towarzystwo wzajemnej adoracji i zależnych układów musi przejść do lamusa