A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od strony muzeum i mostow zero swiatelek szkoda nie przyciaga wzroku szkoda tak smutno. Tylko dwie uliczki swiatecznie minimalizm.
Na www.gdansk zobaczcie oswietlenie jarmarku gdanskiego.u nas smutek brak pomyslow aby bylo.ehhhh.
Przykro mogli zaspiewac.ehhh te nasze swieta byle jak.a dzieci chetnie bysmy posluchali. Na pewno to nie jest fajne:(
Skoro nawet choinka nie wzruszyla juz nikogo to znaczy że jest juz bardzo źle a niektorzy w swoim chorym zacietrzewieniu brną dalej ku plonącej świecy jak biedne zaślepione ćmy
Chinka nie swieci sie.
Zobaczcie park oliwski.
Wejdź na lodowisko raz w życiu, to się dowiesz o jaką Helenę chodzi
Szkoda ze dzieci nie mogly zaspiewac slabe. Widac prezydent slucha pan nie swych wyborcow. Biedne dzieci.
Um niech zrobi bezposrednie polaczenia do warszawy krakowa zakopanego na razie chociaz to.wezcie sie do pracy.