50
06.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Od strony muzeum i mostow zero swiatelek szkoda nie przyciaga wzroku szkoda tak smutno. Tylko dwie uliczki swiatecznie minimalizm.
Wiktor (2019.12.07)

info

6  
  0
Na www.gdansk zobaczcie oswietlenie jarmarku gdanskiego.u nas smutek brak pomyslow aby bylo.ehhhh.
Roman3 (2019.12.07)

info

5  
  0
Przykro mogli zaspiewac.ehhh te nasze swieta byle jak.a dzieci chetnie bysmy posluchali. Na pewno to nie jest fajne:(
Margo2 (2019.12.07)
Skoro nawet choinka nie wzruszyla juz nikogo to znaczy że jest juz bardzo źle a niektorzy w swoim chorym zacietrzewieniu brną dalej ku plonącej świecy jak biedne zaślepione ćmy
(2019.12.08)
Chinka nie swieci sie.
Iwan1 (2019.12.08)
Zobaczcie park oliwski.
Warninv (2019.12.08)

info

4  
  0
Wejdź na lodowisko raz w życiu, to się dowiesz o jaką Helenę chodzi
Bolek 77 (2019.12.08)
W Bydgoszczy
cieplej (2019.12.08)

info

4  
  0
Szkoda ze dzieci nie mogly zaspiewac slabe. Widac prezydent slucha pan nie swych wyborcow. Biedne dzieci.
Ewa34 (2019.12.08)

info

3  
  0
Um niech zrobi bezposrednie polaczenia do warszawy krakowa zakopanego na razie chociaz to.wezcie sie do pracy.
Wasyliek (2019.12.09)

info

1  
  0