UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
cieszcie sie dostaliście podwyzki za smieci i podatek. Głosowaliscie na wyborach macie. SUPER za mało o 100% powinni wam dac
cieszcie sie dostaliście podwyzki za smieci i podatek. Głosowaliscie na wyborach macie. SUPER za mało o 100% powinni wam dac