UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W przyszlosci trzeba uwazac aby prezydentem nie zostal nikt z PO bo przy korycie zostaną ci sami a dojdą jeszcze gorsi odpowiedzialni za wzrost cen ciepła, regres w spolkach miejskich i podwyżek ktore dotykają odbiorców! I znowu będzie powrót do przeszlosci! Towarzystwo wzajemnej adoracji i zależnych układów musi przejść do lamusa