Wybrany wątek opinii

Niestety lepiej juz nie będzie ale widać ze ludzie zaczynają mieć dość i coraz bardziej otwierają się by pisać a to juz znaczny progress, tak tez bylo kiedy zaczynalo się akcja z Nowaczykiem,
(2019.12.07)
Ale wrocil hehe.nikt teraz nie wysili sie.
Demonik (2019.12.07)
Powrót do komentarzy