UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Damy z UM musza wysilic sie zaczac chciec wyjsc do ludzi za nasze pieniadze zyja.powinny usmiechac sie od wejscia.one sa dla nas gbury zlosliwce.

Piters30

Anuluj