UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Rod - Przecież kozioł powiedział że idzie najpiękniejsze święto i "on ma nadzieję, że w miłej atmosferze". I starczy. Występ był dla niego a uczestnicy, w tym dzieci, to tylko tło. Za Twoją naiwność wobec administratora (bo on osobiście podobno za to odpowiada)zapłaciły dzieci. Tak jest w mieście od dziesięcioleci - miasto w rękach kolesi. Mogliście wejść do Katedry i śpiewać do woli, albo w pobliżu kuca.

nasz czerepak