Wybrany wątek opinii
Jestem mega zła za tak kiepskie zorganizowanie Mikołajek dla dzieci. Na scenie miały występować dzieci ale niestety dzieci ze Szkoły SP 9 nie zostały dopuszczone do śpiewu tylko mogły śpiewać dzieci ze Szkoły katolickiej. Tyle czasu i serca dzieci włożyły w próby by wystąpić na scenie i niestety organizacja nie dopuściła naszych dzieci zostały zignorowane. Godzinę czasu dzieci przebywały w Urzędzie Staromiejskim by móc zaśpiewać a na ostatnią chwilę nie dopuścili. Takie argumenty jak, ,nie mamy nagłośnienia dzieci nie wystąpią" to naprawdę żenada to po co ta organizacja dla pokazu? Jakoś nagłośnienie działało jak było przemówienie. Jednym masakra!!!
Do moderacji
Odpowiedz
37
9
Weź wytrzeźwiej i napisz jeszcze raz.
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
@Rod - Niech się uczą że życie to nie tylko sukcesy, piedestały. Nic im się nie stanie. Dzieciak musi w końcu zdać sobie sprawę że nie jest pępkiem świata co jak widzę niektórzy rodzice forsują.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@takietam38 - Za to Tobie do pępka świata wiele brakuje
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Rod - Przecież kozioł powiedział że idzie najpiękniejsze święto i "on ma nadzieję, że w miłej atmosferze". I starczy. Występ był dla niego a uczestnicy, w tym dzieci, to tylko tło. Za Twoją naiwność wobec administratora (bo on osobiście podobno za to odpowiada)zapłaciły dzieci. Tak jest w mieście od dziesięcioleci - miasto w rękach kolesi. Mogliście wejść do Katedry i śpiewać do woli, albo w pobliżu kuca.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@nasz czerepak - nasz Ferdek
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Przykro mogli zaspiewac.ehhh te nasze swieta byle jak.a dzieci chetnie bysmy posluchali. Na pewno to nie jest fajne:(
Do moderacji
Odpowiedz
3
0