Na wsi potiomkinowskiej nie bylo swiatelek i jakos zyli hehe.ale za to samogon i sledz bylim.Aorta40
Na wsi potiomkinowskiej nie bylo swiatelek i jakos zyli hehe.ale za to samogon i sledz bylim.