50
06.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W d... e mieli nasze dzieci które się starały ćwicząc, wstawajac rano na próby bo chciały coś zrobić dla Elbląga ale po co Pan PIS-Wróblewski ma to gdzieś wpadł powiedział co mu kazali i tyle. Pewnie Pan się spieszył na imprezę, szkoda że Pana ten prąd nie kopnął, zraziliście tylko tym dzieci. Ciemno gród
Nie dla Wró (2019.12.07)
Mily byl Olaf maskotka fajne podejscie.wladza musi zejsc z piecow i bedzie dobrze. Dziadki glosowali i ich dzieci i taki wynik zascianek za rzeka bog to byly swieta .
Mari40 (2019.12.07)

info

4  
  1
Powiedział? Nie czytał? Jest progres.
(2019.12.07)
Cos bedzie chcial,pod tym kryje sie jakis podstep.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.12.07)
Powiedzmy szczerze, jest źle!
(2019.12.07)

info

7  
  1
A durnowate świstaki siedzą i piszą - nawet święta im się nie podobają. Do tych trzech świstaków które wciąż naciskają na klawiaturę- więcej inwencji chłopaki. Inwencja- odsyłam do słownika
zlecenie (2019.12.07)

info

2  
  8
Niestety lepiej juz nie będzie ale widać ze ludzie zaczynają mieć dość i coraz bardziej otwierają się by pisać a to juz znaczny progress, tak tez bylo kiedy zaczynalo się akcja z Nowaczykiem,
(2019.12.07)
Jesr jedna zasada o ktorej zdaje się zapomnieli że jazda po ludziach i z ludzmi ma kiedyś swój kres bo wszystko jest do czasu
(2019.12.07)

info

7  
  1
Rukwa ćam czy w tym Elblągu mieszkają same marudy i wiecznie niezadowoleni. Stale wszystko jest be, ludzie źli lub niemądrzy, a władze to już pożal się Boże. I tak wkoło Macieju ble, ble, ble i wszystko źle. Szkoda, że nastały czasy wiecznego narzekania. Lepiej podyskutujcie o muzyce, co jest lepsze rock, hip hop czy disco polo. Albo podyskutujcie czy podana na gali PZPN jedenastka stulecia jest prawidłowo wybrana. Zaczynam dyskusję, uważam, że zamiast Młynarczyka bramkarzem powinien być Hubert Kostka, a w ataku, bądź w pomocy, powinien być Ernest Pohl.
WSIOWP (2019.12.07)

info

1  
  7
Teraz żale chcieliście to macie takich włodarzy i radnych. Macie raj ,wsiowe bagienne miasteczko . Byliśmy w Gdańsku,Gdyni tam wszystko oświetlone czuć swieta .
(2019.12.07)

info

7  
  0