A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic się nie stało. Rodacy nic się nie stało. Nic się nie stało. Rodacy nic się nie stało'...
W du...pie. Milicji nie ma od 1989 roku. Jeszcze nie zdążyles sie ogarnac?
Ta a jak już przyjedzie policja po zgłoszeniu to jest cicho i nic nie.mogą zrobić.
A co gościu masz tam.pseudo apartament w wiezowcu na kredytm mialo byc tal fajnie a tu galas albp smrod z wysypiska
Mógł kogoś zabić. Rzeczywiście macie powód do ubawu.
@jdjd - " śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi. " Pewnie jak już rzeczywiście się dorobiłeś i lepiej Ci się powodzi, to może warto byłoby się zainteresować czy oby legalnie i bez wyzysku kogokolwiek !
@jdjd - Pewnie jesteś zwykłym wsiowym cwaniakiem !!!
@Ww - " przyjedzie policja po zgłoszeniu to jest cicho i nic nie. mogą zrobić. " - Mogą. .. , tylko powinni patrolować bez zgłoszenia i to regularnie w różnych porach. Mam nadzieję, że Policja na to wpadnie i nie będzie czekać na zgłoszenia. Zobaczcie ile czasami jest zgłoszeń tu na portalu, wystarczy zanotować i spełniać prośby obywateli. Zgłaszają tu na portalu, bo chyba nie do końca wierzą w naszą elbląską policję. Może medialne zgłoszenie będzie skuteczniejsze? Ja osobiście w to wątpię, bo mają nas po prostu gdzieś !
kierowca uciekł, a policja rozłożyła ręce
@Co ..noc . - Mam to samo zdanie, co Ty !!! Z tym tylko, że ja mieszkam, gdzie indziej, ale problem jest oczywiście ten sam. Coś dzieje się nie tak z naszą Policją, nie ogarniają tego.