69
11.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nic się nie stało. Rodacy nic się nie stało. Nic się nie stało. Rodacy nic się nie stało'...
asiorptasior (2019.08.12)

info

0  
  0
W du...pie. Milicji nie ma od 1989 roku. Jeszcze nie zdążyles sie ogarnac?
asiorptasior (2019.08.12)
Ta a jak już przyjedzie policja po zgłoszeniu to jest cicho i nic nie.mogą zrobić.
Ww (2019.08.12)
A co gościu masz tam.pseudo apartament w wiezowcu na kredytm mialo byc tal fajnie a tu galas albp smrod z wysypiska
Metech (2019.08.12)
Mógł kogoś zabić. Rzeczywiście macie powód do ubawu.
(2019.08.12)
@jdjd - " śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi. " Pewnie jak już rzeczywiście się dorobiłeś i lepiej Ci się powodzi, to może warto byłoby się zainteresować czy oby legalnie i bez wyzysku kogokolwiek !
(2019.08.12)
@jdjd - Pewnie jesteś zwykłym wsiowym cwaniakiem !!!
(2019.08.12)
@Ww - " przyjedzie policja po zgłoszeniu to jest cicho i nic nie. mogą zrobić. " - Mogą. .. , tylko powinni patrolować bez zgłoszenia i to regularnie w różnych porach. Mam nadzieję, że Policja na to wpadnie i nie będzie czekać na zgłoszenia. Zobaczcie ile czasami jest zgłoszeń tu na portalu, wystarczy zanotować i spełniać prośby obywateli. Zgłaszają tu na portalu, bo chyba nie do końca wierzą w naszą elbląską policję. Może medialne zgłoszenie będzie skuteczniejsze? Ja osobiście w to wątpię, bo mają nas po prostu gdzieś !
(2019.08.12)
kierowca uciekł, a policja rozłożyła ręce
Bang (2019.08.12)
@Co ..noc . - Mam to samo zdanie, co Ty !!! Z tym tylko, że ja mieszkam, gdzie indziej, ale problem jest oczywiście ten sam. Coś dzieje się nie tak z naszą Policją, nie ogarniają tego.
(2019.08.12)