A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokładnie
Człowieku, przecież to cytat z "Chłopaki nie płaczą". Klasyk.
Wiesz, czasami aż się płakać chce jak bezradni są nasi policjanci.
Może radni z KWW się rym zajmą czy maja akcje protestacyjną ?
To czas najwyzszy zrobic coś z tą Modrzewiną bo poki co służy jako tor szybkiej jazdy dla małolatów
Modrzewina zamiast prężnie rozwijającą się dzielnicą wprzemysl i budownictwo mieszkaniowe co bylo takim założeniem stala się miejscem spotkań zwyklych nudzacych sie małolatów o prymitywnej postawie, taki lansik chłopaczkow, ale ktoś jest w tum mieście nadzorcą i niech zajmie sie tym co ważne
Idź do media Markt. Tam usługa kosztuje 79 zł.
Wikrowo i Wiktorowo - pełno takich małolatów lub nieco starszych od nich o prymitywnej postawie szalejących w nocy.
@Bazyl - A za co ta usługa?
Myślisz, że komenda na Lotniczej = brak patroli na mieście ? Miejsce gdzie jest dyspozytor, a gdzie patrole to 2 zupełnie inne światy.