69
11.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dokładnie
Poiuy (2019.08.12)
Człowieku, przecież to cytat z "Chłopaki nie płaczą". Klasyk.
(2019.08.12)
Wiesz, czasami aż się płakać chce jak bezradni są nasi policjanci.
(2019.08.12)

info

3  
  0
Może radni z KWW się rym zajmą czy maja akcje protestacyjną ?
(2019.08.12)

info

2  
  0
To czas najwyzszy zrobic coś z tą Modrzewiną bo poki co służy jako tor szybkiej jazdy dla małolatów
(2019.08.12)

info

3  
  0
Modrzewina zamiast prężnie rozwijającą się dzielnicą wprzemysl i budownictwo mieszkaniowe co bylo takim założeniem stala się miejscem spotkań zwyklych nudzacych sie małolatów o prymitywnej postawie, taki lansik chłopaczkow, ale ktoś jest w tum mieście nadzorcą i niech zajmie sie tym co ważne
(2019.08.12)

info

3  
  0
Idź do media Markt. Tam usługa kosztuje 79 zł.
Bazyl (2019.08.12)
Wikrowo i Wiktorowo - pełno takich małolatów lub nieco starszych od nich o prymitywnej postawie szalejących w nocy.
(2019.08.12)

info

1  
  0
@Bazyl - A za co ta usługa?
(2019.08.12)
Myślisz, że komenda na Lotniczej = brak patroli na mieście ? Miejsce gdzie jest dyspozytor, a gdzie patrole to 2 zupełnie inne światy.
Anonimek1 (2019.08.12)