Kierował bez prawa jazdy i pod wpływem marihuany

69
11.08.2019
Kierował bez prawa jazdy i pod wpływem marihuany
fot.Michał Skroboszewski
 Wczoraj (10 sierpnia) po godz. 21 policjanci otrzymali zgłoszenie o szalejącym samochodzie na al. Jana Pawła II, który uderzył w lampę. Na miejscu okazało się, że 22-letni mężczyzna kierujący fiatem nie ma uprawnień i prowadził pod wpływem marihuany.
 Policjanci interweniujący wczoraj wieczorem na końcu al. Jana Pawła II zastali pobijanego z każdej strony fiata i grupę młodych osób. Samochód wyglądał jakby po nim skakano. Fiat uderzył także w przydrożną lampę.
   - Na al. Jana Pawła II zatrzymano 22-letniego mężczyznę. Kierował on bez uprawnień i pod wpływem marihuany. Wcześniej spowodował kolizję, uderzył w lampę. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie pod wpływem narkotyków i bez uprawnień – mówi Jakub Sawicki, z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
   
ms

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szukam taniego lakiernika, jak macie jakis namiar do podeslijcie: tk888@o2.pl
dzięx (2019.08.11)
Mężczyzna, to w kamieniołomach przez roczek powinien za darmo bruk produkować.
(2019.08.11)

info

47  
  3
Samoch i lampa to kolizja ? To Ci co parkuja tylem i niechcacy wjada w lampe/ smietnik to co?
(2019.08.11)
A jak tam pościg za niebieskim BMW wczoraj na zawsze???jaki był finał???
Kierowca. (2019.08.11)
Na Zawadzie!
Kierowca. (2019.08.11)
A jak tam pościg za niebieskim BMW wczoraj na zawadzie???jaki był finał???
Kierowca. (2019.08.11)
Kierowcy z Wikrowa i Wiktorowa też szaleją i nie ma komu ich szaleństwa powstrzymać!
(2019.08.11)

info

22  
  1
Policjanci rowniez cos przypalili?bo tak to mi wyglada
(2019.08.11)

info

5  
  11
A po 23 ktoś ze srebrnego BMW X5 zostawił rudego kota na pastwę losu!!
(2019.08.11)
Odesłać karnie do SOP, niech wozi polityków jedynej sprawiedliwej partii!
(2019.08.11)

info

15  
  16