Kierował bez prawa jazdy i pod wpływem marihuany
fot.Michał Skroboszewski
Wczoraj (10 sierpnia) po godz. 21 policjanci otrzymali zgłoszenie o szalejącym samochodzie na al. Jana Pawła II, który uderzył w lampę. Na miejscu okazało się, że 22-letni mężczyzna kierujący fiatem nie ma uprawnień i prowadził pod wpływem marihuany.