Wybrany wątek opinii

@jdjd - Powiedz jaką pijesz "łiski" a powiem ci kim jesteś.
Single malt (2019.08.11)
Tak was to boli i interesuje!? Aż mi was szkoda, że tak wścibiacie swoje nosy. Glengrant 12 letni, żadna rewelacja, aczkolwiek mam nadzieję, że zadziałało to jak maść na ból dupy. Pomijając ten rytuał, uwielbiam czytać te komentarze, w których elblążanie zazdroszczą innym bogactwa.
jdjd (2019.08.11)
@jdjd - Pewnie jesteś zwykłym wsiowym cwaniakiem !!!
(2019.08.12)
Powrót do komentarzy