Wybrany wątek opinii
Na Modrzewinie co noc szaleją, policja tam nie zajeżdża ma w głębokim. .poważaniu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
A co gościu masz tam.pseudo apartament w wiezowcu na kredytm mialo byc tal fajnie a tu galas albp smrod z wysypiska
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Co ..noc . - Mam to samo zdanie, co Ty !!! Z tym tylko, że ja mieszkam, gdzie indziej, ale problem jest oczywiście ten sam. Coś dzieje się nie tak z naszą Policją, nie ogarniają tego.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0