Wybrany wątek opinii

Na Modrzewinie co noc szaleją, policja tam nie zajeżdża ma w głębokim. .poważaniu.
Co ..noc . (2019.08.11)
A co gościu masz tam.pseudo apartament w wiezowcu na kredytm mialo byc tal fajnie a tu galas albp smrod z wysypiska
Metech (2019.08.12)
@Co ..noc . - Mam to samo zdanie, co Ty !!! Z tym tylko, że ja mieszkam, gdzie indziej, ale problem jest oczywiście ten sam. Coś dzieje się nie tak z naszą Policją, nie ogarniają tego.
(2019.08.12)
Powrót do komentarzy