Wybrany wątek opinii

Hej elblążanie co z wami?Dlaczego nie jesteście tak wylewni w komentarzach jak w przypadku chłopaka który uderzył w filar w centrum handlowym?Przecież to taka sama sytuacja. Młody, pod wpływem, brawura itd. . AHA PEWNIE DLATEGO ŻE TO NIE MERC ZA 200tyś, TO JUŻ NIKOGO NIE BOLI. HAHAHAHAHAHAHA typowe kurły
pawlik (2019.08.11)
@pawlik - A może dlatego, że jednak mniej zagrażał innym niż ten, który z DUŻYM prawdopodobieństwem mógł kogoś zabić. Nikogo nie usprawiedliwiam, ale kaliber i zagrożenie nieporównywalne (moim zdaniem).
(2019.08.11)
Biedotę, która poza spłodzeniem gówniaka, pracą za 2 tysiące i kredytem na mieszkanie, tak bardzo bolał ten rozbity Mercedes przez prowadzącego 20 latka. A ja siedzę piję sobie whisky i śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi.
jdjd (2019.08.11)
@jdjd - Te, dżentelmen, a whisky skąd z rynku w Braniewie?
hvmjvbmjb (2019.08.11)
@jdjd - Powiedz jaką pijesz "łiski" a powiem ci kim jesteś.
Single malt (2019.08.11)
Nie ma różnicy.Jeden i drugi podobne zagrożenie i bezmyslnść ale ile jeszcze można o tym pisać jak codziennie słyszy sie o takich przypadkach i zero refleksji ze strony państwa...wóda,narkotyki,samochód i trupy...codziennie...i co i nic...
(2019.08.11)
@jdjd - " śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi. " Pewnie jak już rzeczywiście się dorobiłeś i lepiej Ci się powodzi, to może warto byłoby się zainteresować czy oby legalnie i bez wyzysku kogokolwiek !
(2019.08.12)
Powrót do komentarzy