Wybrany wątek opinii
Hej elblążanie co z wami?Dlaczego nie jesteście tak wylewni w komentarzach jak w przypadku chłopaka który uderzył w filar w centrum handlowym?Przecież to taka sama sytuacja.
Młody, pod wpływem, brawura itd. .
AHA PEWNIE DLATEGO ŻE TO NIE MERC ZA 200tyś, TO JUŻ NIKOGO NIE BOLI.
HAHAHAHAHAHAHA typowe kurły
Do moderacji
Odpowiedz
5
21
@pawlik - A może dlatego, że jednak mniej zagrażał innym niż ten, który z DUŻYM prawdopodobieństwem mógł kogoś zabić. Nikogo nie usprawiedliwiam, ale kaliber i zagrożenie nieporównywalne (moim zdaniem).
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Biedotę, która poza spłodzeniem gówniaka, pracą za 2 tysiące i kredytem na mieszkanie, tak bardzo bolał ten rozbity Mercedes przez prowadzącego 20 latka. A ja siedzę piję sobie whisky i śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
13
@jdjd - Te, dżentelmen, a whisky skąd z rynku w Braniewie?
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@jdjd - Powiedz jaką pijesz "łiski" a powiem ci kim jesteś.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Nie ma różnicy.Jeden i drugi podobne zagrożenie i bezmyslnść ale ile jeszcze można o tym pisać jak codziennie słyszy sie o takich przypadkach i zero refleksji ze strony państwa...wóda,narkotyki,samochód i trupy...codziennie...i co i nic...
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@jdjd - " śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi. " Pewnie jak już rzeczywiście się dorobiłeś i lepiej Ci się powodzi, to może warto byłoby się zainteresować czy oby legalnie i bez wyzysku kogokolwiek !
Do moderacji
Odpowiedz
1
1