Wybrany wątek opinii

Wczoraj na Modrzewinie ktoś "pałował" jakiegoś szrota od 1 do 3 w nocy. Prawie na całej Zawadzie było słychać ryk silnika i pisk opon. Sytuacja powtarza się nagminnie praktycznie codziennie (przeważnie w godzinach 22-24). Pieniądze z mandatów i zatrzymanych dowodów leżą tam "na ulicy" tylko faktycznie policja powinna tam co chwilę zaglądać.
Poiuy (2019.08.11)
Ta a jak już przyjedzie policja po zgłoszeniu to jest cicho i nic nie.mogą zrobić.
Ww (2019.08.12)
@Ww - " przyjedzie policja po zgłoszeniu to jest cicho i nic nie. mogą zrobić. " - Mogą. .. , tylko powinni patrolować bez zgłoszenia i to regularnie w różnych porach. Mam nadzieję, że Policja na to wpadnie i nie będzie czekać na zgłoszenia. Zobaczcie ile czasami jest zgłoszeń tu na portalu, wystarczy zanotować i spełniać prośby obywateli. Zgłaszają tu na portalu, bo chyba nie do końca wierzą w naszą elbląską policję. Może medialne zgłoszenie będzie skuteczniejsze? Ja osobiście w to wątpię, bo mają nas po prostu gdzieś !
(2019.08.12)
Powrót do komentarzy