Wybrany wątek opinii

Idioci i bez Maryśki są niebezpieczni, ale jak przypala mają większy ubaw.
(2019.08.11)
Mógł kogoś zabić. Rzeczywiście macie powód do ubawu.
(2019.08.12)
Powrót do komentarzy