Wybrany wątek opinii
Idioci i bez Maryśki są niebezpieczni, ale jak przypala mają większy ubaw.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Mógł kogoś zabić. Rzeczywiście macie powód do ubawu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0