Wybrany wątek opinii

Dziś byłem na końcu JPII pełno śladów palonej gumy z motocyki i samochodów. Gdzie milicja?
Ormianin (2019.08.11)
To samo na parkingu przy jednostce na Kwiatkowskiego. Plus jeden wielki śmietnik.
Poiuy (2019.08.11)
W du...pie. Milicji nie ma od 1989 roku. Jeszcze nie zdążyles sie ogarnac?
asiorptasior (2019.08.12)
Powrót do komentarzy