Wybrany wątek opinii
Dziś byłem na końcu JPII pełno śladów palonej gumy z motocyki i samochodów. Gdzie milicja?
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
To samo na parkingu przy jednostce na Kwiatkowskiego. Plus jeden wielki śmietnik.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
W du...pie. Milicji nie ma od 1989 roku. Jeszcze nie zdążyles sie ogarnac?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2