UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ww - " przyjedzie policja po zgłoszeniu to jest cicho i nic nie. mogą zrobić. " - Mogą. .. , tylko powinni patrolować bez zgłoszenia i to regularnie w różnych porach. Mam nadzieję, że Policja na to wpadnie i nie będzie czekać na zgłoszenia. Zobaczcie ile czasami jest zgłoszeń tu na portalu, wystarczy zanotować i spełniać prośby obywateli. Zgłaszają tu na portalu, bo chyba nie do końca wierzą w naszą elbląską policję. Może medialne zgłoszenie będzie skuteczniejsze? Ja osobiście w to wątpię, bo mają nas po prostu gdzieś !