UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@jdjd - " śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi. " Pewnie jak już rzeczywiście się dorobiłeś i lepiej Ci się powodzi, to może warto byłoby się zainteresować czy oby legalnie i bez wyzysku kogokolwiek !