69
11.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Świetna prowokacja ...pycha i buractwo kmiocie
Gość36 (2019.08.11)
Wjedziesz w krawężnik czy dziurę to już jest kolizja.
Czystępny Jarek (2019.08.11)
Wczoraj na Modrzewinie ktoś "pałował" jakiegoś szrota od 1 do 3 w nocy. Prawie na całej Zawadzie było słychać ryk silnika i pisk opon. Sytuacja powtarza się nagminnie praktycznie codziennie (przeważnie w godzinach 22-24). Pieniądze z mandatów i zatrzymanych dowodów leżą tam "na ulicy" tylko faktycznie policja powinna tam co chwilę zaglądać.
Poiuy (2019.08.11)
Idioci i bez Maryśki są niebezpieczni, ale jak przypala mają większy ubaw.
(2019.08.11)
Dziś byłem na końcu JPII pełno śladów palonej gumy z motocyki i samochodów. Gdzie milicja?
Ormianin (2019.08.11)
@dzięx - do paznokci?
(2019.08.11)
To samo na parkingu przy jednostce na Kwiatkowskiego. Plus jeden wielki śmietnik.
Poiuy (2019.08.11)
Nr nie widziałem ale kotek jest bezpieczny, został u mnie a tego kogoś to niech ch.. strzeli!
(2019.08.11)
Na Modrzewinie co noc szaleją, policja tam nie zajeżdża ma w głębokim. .poważaniu.
Co ..noc . (2019.08.11)
Niech to będzie lekcja dla młodego człowieka
hmm (2019.08.11)

info

0  
  0