UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jdjd - " śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi. " Pewnie jak już rzeczywiście się dorobiłeś i lepiej Ci się powodzi, to może warto byłoby się zainteresować czy oby legalnie i bez wyzysku kogokolwiek !


Anuluj