UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Co ..noc . - Mam to samo zdanie, co Ty !!! Z tym tylko, że ja mieszkam, gdzie indziej, ale problem jest oczywiście ten sam. Coś dzieje się nie tak z naszą Policją, nie ogarniają tego.
@Co ..noc . - Mam to samo zdanie, co Ty !!! Z tym tylko, że ja mieszkam, gdzie indziej, ale problem jest oczywiście ten sam. Coś dzieje się nie tak z naszą Policją, nie ogarniają tego.