UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Co ..noc . - Mam to samo zdanie, co Ty !!! Z tym tylko, że ja mieszkam, gdzie indziej, ale problem jest oczywiście ten sam. Coś dzieje się nie tak z naszą Policją, nie ogarniają tego.


Anuluj