A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pewnie że autobus ma pierwszeństwo jeśli opuszcza zatoczke tak samo jak pieszy na drodze trzeba zachować ostrożność masakra jak ludzie są głupi wjechała na czerwonym a ile razy każdemu się zdarza wjechać na czerwonym ale nie ja tylko na żółtym ????
Sam jestes BARAN
Z tego co mi sie zdaje nie umożliwienie autobusowi wlaczenie sie do ruchu grozi mandatem 200 zl wiec zbytnio sie niegotuj.
Praca kierowcy autobusu bądź tranwaju jest bardzo odpowiedziala.
Nie dość ze sam sprzet w ruchu moze zrobic wiele szkód to wewnatrz miesa nie wiezie.
A gdzie jest napisane,że autobus ma pierwszeństwo wyjeżdżając z zatoki? Mamy mu umożliwić włączenie się do ruchu. A to nie to samo.
. Niewypuszczenie? To slownictwo z KRD?
Umożliwić, nie ustąpić. Czytamy ze zrozumieniem.
@Paweł2019 - Poczytaj przepisy.
nie zapominajmy ze kierowcy z komunikacju miejskiej to swiete krowy i mysla ze im wszystko wolno i woza worki z ziemniakami na pace
Haha z h... Zlizac, padłem ????????????????
Winę ponosi kobieta kierująca Skodą.Jechałam tym autobusem i widziałam, że autobus miał zielone światło.