Wybrany wątek opinii
Chłopie Art. 18. Autobus włączając się do ruchu z zatoczki autobusowej ma pierszentwo, chyba że jest to zatoczka poza miastem w takiej sytuacji pierwszeństwa nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
A czemu karetka czy inna służba na sygnale zawsze uważa? A autobus się wpie...
Najpierw kultury nauczyć autobusiarzy, oczywiście nie wszystkich bo jest kilku dobrych kierowców
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Pewnie że autobus ma pierwszeństwo jeśli opuszcza zatoczke tak samo jak pieszy na drodze trzeba zachować ostrożność masakra jak ludzie są głupi wjechała na czerwonym a ile razy każdemu się zdarza wjechać na czerwonym ale nie ja tylko na żółtym ????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0