Wybrany wątek opinii

Chłopie Art. 18. Autobus włączając się do ruchu z zatoczki autobusowej ma pierszentwo, chyba że jest to zatoczka poza miastem w takiej sytuacji pierwszeństwa nie ma.
Art.18 (2019.07.12)
A czemu karetka czy inna służba na sygnale zawsze uważa? A autobus się wpie... Najpierw kultury nauczyć autobusiarzy, oczywiście nie wszystkich bo jest kilku dobrych kierowców
(2019.07.12)
Pewnie że autobus ma pierwszeństwo jeśli opuszcza zatoczke tak samo jak pieszy na drodze trzeba zachować ostrożność masakra jak ludzie są głupi wjechała na czerwonym a ile razy każdemu się zdarza wjechać na czerwonym ale nie ja tylko na żółtym ????
Irek (2019.07.13)
Powrót do komentarzy